Zrealizowane projekty

Projekt "Vyrazhaisia"

W ramach projektu o nazwie "Vyrazhaisia" w październiku 2022 roku podjęliśmy współpracę ze stowarzyszeniem Incluzive.buzz, która zajmuje się wspieraniem młodzieży na Ukrainie. Projekt został współfinansowany przez Ambasadę Niemiec.

Nasza współpraca w ramach projektu "Vyrazhaisia" skupiała się na prowadzeniu zajęć z kursu Memory Booster oraz Medytacji i uważności. Byliśmy bardzo zadowoleni z możliwości dzielenia się naszym doświadczeniem z młodzieżą z Ukrainy i wspierania ich w ich rozwoju osobistym.

Kurs Memory Booster skupia się na technikach poprawy pamięci, co jest szczególnie ważne dla młodych ludzi uczących się i rozwijających swoje umiejętności. Natomiast medytacja i uważność są narzędziami, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem i poprawiają ogólny stan zdrowia psychicznego.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z Incluzive.buzz i cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do rozwoju młodzieży na Ukrainie. Dzięki projektowi "Vyrazhaisia" mieliśmy okazję poznać wspaniałych ludzi i przekazać im cenne umiejętności, które będą przydatne w ich życiu.

Dziękujemy Ambasadzie Niemiec za wsparcie finansowe, które umożliwiło realizację projektu "Vyrazhaisia". Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Incluzive.buzz przyniesie dalsze korzyści dla młodzieży na Ukrainie i przyczyni się do ich sukcesów w przyszłości.

Możecie zobaczyć relację z warsztatów.